Időpont: Az egyetemi futball folyamatosan áttér egy négyórás élményre

Az egyetemi futballmeccsek hosszúak és hosszabbak, túlszárnyalják az összes többi szakmai vagy felső szintű egyetemi csapat sportélményt.

Még A főiskolai baseball, a kritikusok által leginkább bágyadt játék miatt a bágyadt játékütem, átlagosan nem tart olyan sokáig, mint egy Football Bowl Subdivision játék. Az NCAA statisztikái szerint az FBS átlagos mérkőzése az elmúlt szezonban 3 óra 24 perc volt, amely a sportág történetének leghosszabb és néhány perccel hosszabb, mint az átlagos egyetemi baseball meccs.

És a Power Five konferenciák zajlanak tegyen valamit a 2017-es szezonban: Kérje meg a játékvezetőket és a stadion üzemeltetésének személyzetét, hogy szépen vegyék fel a tempót.

Általában nem tervezik a szabályok megváltoztatását, a tévés reklámidőszak csökkentését vagy a készletet vagy lerövidíti a 20 perces félidőt (ez 12 perc az NFL-ben). De a Pac-12 megtette az első lépést: Konferencia nélküli játékokban fog kísérletezni, 15 perces félidős szünettel, és csökkenti a reklámszünetek számát.

A konferenciák sem módosítják az azonnali visszajátszás szabályait, különösen, mivel azok azzal kapcsolatosak, hogy célzási szabálytalanság történt-e. A játékosok biztonsága továbbra is megdönti az összes többi szempontot, és Steve Shaw, a SEC tisztviselőinek koordinátora szerint a tavalyi konferencia fülkéjéből csak öt célzási hibát indítottak el.

Az átlagos visszajátszási leállás a SEC-ben, ahol a játékok két perccel tovább tartott, mint az országos átlag, egy perc, 26 másodperc volt – szinte megegyezik az előző évivel.

“Nem hosszabbítottuk meg a játékot” – mondta a visszajátszási folyamatról.

Szinte az összes konferencia között az az érzés, hogy a játékokat a hatékonyság révén lehet lerövidíteni.

“Ahelyett, hogy megváltoztatnák a játékszabályokat, azt akarják, hogy rendszergazdaként és tisztviselőként tegyünk meg bizonyos lépéseket a kísérlet a játék ütemének növelésére és ennek eredményeként a játék hosszának csökkentésére “- mondta Dennis Hennigan, az ACC tisztviselőinek felügyelője.

Az egyik konferencia, a közép-amerikai, célt tűzött ki. 3:20 az átlagos meccsre, öt perccel rövidebb, mint a liga 2016-os átlaga. A MAC órákkal is kísérletezni fog a stadionok, hogy a rajongók tudják, sok idő marad a tévés időkorlátokban.

A főiskolai futball vezetői nem akarják lerövidíteni a félidőt, amely a zenekarok, a majoretták, a nagy pénznövelők és az eredmények elismerése. a nem jövedelemtermelő sportokban. Ezeket a tevékenységeket a játéknapi tapasztalatok részének tekintik, és a pályán töltött idejüket érinthetetlennek tartják.

“Nem akarok a srác lenni, hogy elmondjam az embereknek, hogy csak 12 perc áll rendelkezésükre félidőre. “- mondta Shaw.” Minden kísérletet ennek ellensúlyozására negatívnak fognak tekinteni. “

A tévé, a hibás.

Húsz évvel ezelőtt az átlagos egyetemi futballmeccs nem volt “Az eltelt idő alatt nem sokkal különbözik az átlagos NFl-játéktól.

De az előző szezonban az FBS-meccs átlagos hossza 16 perccel hosszabb volt, mint az átlagos NFL-meccs (3:08).

A Major League Baseball mérkőzések ennél csak egy perccel hosszabbak, az NBA átlagos meccse pedig 2 óra 15 perc.

1996-ban az FBS-meccs átlagos hossza 3:01 volt. 2013-ban 3: 17 volt.

A fő ok nyilvánvaló: a TV és a terjedő bűncselekmény.

Az ESPN, az ABC, a Fox és a CBS mind több főműsoridőt ütemeznek. . Ezért még nagyobb az igény a kereskedelmi leltár létrehozására és kitöltésére az adott résidők kifizetéséhez. És mivel a tévé a sportág vezető bevételi forrása, senki sem fogja felborzolni az aranyliba tollát.

“Lesz reklámunk” – mondta Greg Sankey, a SEC biztosa. “Ez a valóság.”

A terjedő támadás irányába mutató tendencia több játékot és több első leesést jelent, és több óraszünetet jelent.

A nagy 12, passz-boldog terjedéssel terhelve edzők, a mérkőzések átlagos időtartama 3: 36-kor vezeti a Power-Five konferenciákat, a Texas Tech átlagosan 3:48 és Oklahoma State 3: 47. Baylor országosan a negyedik (3:44), Texas pedig az ötödik (3:41), az első öt csapat közül a legnagyobb 12-et a leghosszabb átlagos játékkal látja el.

Csak egy Big 12-es csapat, a Kansas State áll össze az országos átlaggal, 3:24.

Texas Tech a négy órás játék plakátcsapata. Könnyű megfejteni a nemzet vezetésének képletét az átlagos játékidőben: A Vörös Raiderek a teljes támadásban (564,5 yard / meccs), támadójátékok / meccsenként (86,8) is vezetik a nemzetet , passz támadás (463 yard / meccs), és harmadik lett az összes első leesésben (360) és a harmadik lefelé fordításban (.518).

A SEC játékok 3: 26-ig tartanak, és a két legeredményesebb játék góllövő csapatok a bajnokságban 2016-ban, Tennes lásd (második) és Texas A & M harmadik) volt a két leghosszabb átlagos játékidő a konferencián, 3:41 az önkénteseknél és 3:37 az Aggiesnél.

Alabama aberráció volt. A Crimson Tide vezette a SEC-t meccsenként 38,8 ponttal, támadójátékokban 1056-tal vezetett, de 3: 25-nél az átlagos játékidőben a 10. volt.

A Florida Gators viszonylag gyors volt, 3-at átlagolt: 24 egyenlő az országos átlaggal.

Az ACC-nek csapatai voltak a spektrum mindkét végén. Pittsburgh (3:38), Florida State (3:33) és Clemson (3:32) az ország átlagos 15 játékidővel együtt a legjobb 15 között volt, míg csak Texas-El Paso (2:54) játékai voltak rövidebbek, mint Az ACC legidősebb csapata, a Boston College (2:56). A Georgia Tech és az általa elkövetett támadás a legrövidebb átlagmérkőzéseknél 3: 12-nél a második lett az ACC-ben.

A négy legeredményesebb csapat a Az ACC sorrendben Louisville, Pitt, Clemson és FSU volt, és kissé eltérő sorrendben a négy leghosszabb meccsű ACC csapat is: Pitt, FSU, Clemson és Louisville.

Kombinálja a pontszerzést és erős nemzeti tévés menetrenddel rendelkező csapatok, valamint a szurkolók biztosak lehetnek a hosszú mérkőzésekről.

Az FSU szezonjának öt leghosszabb meccséből négyet országos televízió sugárzott 20 órakor. indul. A Clemson, amely meccsenként 81,3 játékkal vezette a bajnokságot az átlagos játékmennyiségben, 20 órakor kezdte a leghosszabb három és a hat leghosszabbból kettőt.

A legrövidebb átlagos meccsekkel rendelkező Power Five csapat Nem meglepő, hogy a hagyományosan futásorientált Big Ten 3: 22-kor volt.

A félidőt figyelni fogjuk

A zenekari vezetőket és a hazai csapatokat figyelmeztetni kell: A konferencia tisztviselői szerint az egyik legfontosabb A játékidő rövidítése annak biztosítása, hogy a 20 perces félidő ne legyen 23 vagy 24.

“A félidők 20 percek lesznek, és amikor a 20 perc nullára megy … mi mentünk fújni a sípra és rúgni. “- mondta Shaw.

Az egyik intézkedés a 20 perces óra kezdete lesz. A múltban a félidő hivatalosan csak akkor kezdődött, amikor az edzők interjúkat készítettek a hálózati tévével és a csapatok teljesen megtisztították a pályát.

Idén a tisztviselők az idő letelte után kezdik a félidőt, nincs sérült játékos a pályán és nincs újrarendezés.

Ha egy együttes túllépi az idejét, akkor értékelhető a játékbüntetés késése a hazai csapatnál.

Újabb adminisztratív változás magában foglalja az időkorlátok kijutását. A piros kalapos oldalvezető tisztviselőnek, aki engedélyt ad a mezőnytisztviselőknek a reklámokból érkező játék folytatásához, most 30 másodperccel el kell hagynia a pályát, ekkor a pályán lévő legénység átveszi az időzítést.

“Különböző módon dolgozunk az iskoláinkkal és a médiapartnereinkkel, hogy szándékosak legyünk és félidőre összpontosítsunk, ezáltal elérhetjük azt a 20 percet, amennyit csak lehet kezelni, ügyelve arra, hogy a médiába kerüljünk be és onnan gyorsan eltörik “- mondta Sankey. “És magában a játékban is, bizonyos játékokkal, pontszerző játékokkal, amelyek eszünkbe jutnak, hogy mozogjunk … sürgősen, hogy a játék minél jobban folyjon.”

Az edzők szabályváltozások

Az edzők – függetlenül attól, hogy támadó vagy védekező háttérrel rendelkeznek-e – haladéktalanul megváltoztatják a szabályokat, hogy rövidebbé tegyék az egyetemi játékokat, elsősorban azt a szabályt, amely minden első lecsökkenéssel megállítja az órát .

“Megváltoztatnád az egész játékot, a játék fogalmát” – mondta Jimbo Fisher, a floridai állam edzője.

“Én” mindezt érte, anélkül, hogy megváltoztatnám a játékot. “- mondta Mark Stoops, a kentuckyi edző. “Én támogatnám, ha körülbelül 15 percet beszélne anélkül, hogy megváltoztatná a szerkezetet. Tetszik, ahogyan a játékot most játszják. “

A Missouri edzője, Barry Odom szerint a bajnokság saját takarítási eljárása elegendő lehet.

” Nézzük “, hogy mi történik ebben az évben, és nézze meg, hol játszik ez a dolgok nagy sémájában “- mondta.

Stoops azt is elmondta, hogy a két sport között olyan strukturális különbség van, amely szükségtelenné teszi az egyetemi szabálymódosításokat.

“Olyan hosszú a szezonjuk, és rövidebbek a játékaik” – mondta. “Náluk nincs annyi játékos, mint nálunk. Azt hiszem, hogy “teljesen más a helyzet.”

A floridai edző, Jim McElwain egyetértett a konferencia biztosainak azon szándékával, hogy kicsit szigorúbban rendőri legyenek a játékok.

“Megértem a fontosságát a televízióban “- mondta. “Megértem az időben való tartózkodás fontosságát. Azt hiszem, azok a trükkök, amelyekről beszélnek … Nem hiszem, hogy valóban észre fogod venni. Úgy gondolom, hogy fel kell gyorsítani néhány olyan dolgot, ami közben megy. “

Sankey szerint nem az a válasz, hogy az egyetemi játékot jobban hasonlítsák az NFL-re.

” Nagyon óvatosak akarunk lenni abban, hogy ne érintsük közvetlenül a játékot “- mondta Sankey.” A főiskolai játék egyedülálló. “

Hosszabb ideig tartó bowling játékok

Bowl játékok, mind nemzeti szinten. A TV-platformok átlagosan 3:32, és az újévi hat tál tetején az a 4 óra és 12 perc telt el, amely dél-kaliforniai Penn State túlteljesítéséhez a Rose Bowl-ban átlagosan 3:37 volt. Clemson győzelme Alabama felett a nemzeti bajnokságon 4: 08-ig tartott.

A 40 tál egyikének sem volt kevesebb, mint három óra alatt. 12 kivételével mindannyian tovább tartottak, mint az országos átlag.

Természetesen felvethető egy kérdés: Mit számít? Ennyire fontos, hogy az egyetemi játékok felgyorsuljanak, hogy közelebb kerüljenek az NFL-modellhez?

Fisher adott egy „nem” szöveget, amikor megkérdezték tőle, hogy szerinte ez a probléma komoly probléma-e.

Az ESPN-nek adott év elején egy interjúban Mike Leach, a washingtoni állam edzője azt mondta, hogy az NCAA “idióta” lenne, ha szabálymódosítással lerövidítenék a játékidőket.

Shaw, a az egyetemi futballszabályok kezelése arra is kíváncsi, hogy a kérdés nincs-e túlsúlyban.

“A főiskolai játék gyönyörű, és” különbözik az NFL játékától “- mondta. “Vasárnap szűk ablakban vannak. Meg kell szerezniük az 1 órát. játékok vége, így átállhatnak a 16: 15-re. játékok és teljes céljuk, hogy három órán belül maradjanak. Az NFL-ben mindenki többé-kevésbé ugyanolyan bűncselekményt folytat. A játékunk azért más, mert nagyon sokféle játékstílusunk van. A hadsereg-haditengerészet kevesebb, mint 3 órát vesz igénybe. Más játékokban két olyan csapat lesz, amely sokkal többet passzol a labdához. “

De még mindig kúszik az a négy órás jel, amelyet az egyetemi játék vezetői nem akarnak látni, a figyelemhiányos sportrajongók korában.

“Reméljük, hogy ez beszélgetési téma lesz, de szeretnénk nagyon óvatosak lenni abban, hogy ne befolyásolják közvetlenül a játékot” – mondta Sankey. játék egyedülálló. Úgy gondoljuk, hogy kell, de ismét nyitottak vagyunk erre a beszélgetésre, és várom, hogy ez megtörténjen. “

Addig is a szurkolóknak előre kell tervezniük – különösen, ha csapatuk passzol, pontokat szerez és sokat játszik éjszakai játékokból.