A hendikep bajnok válogatottakat kínál a késői Pick 5-hez, január 9-én, szombaton, Santa Anitában.

A világszínvonalú lóversenyzés a kaliforniai Arcadia városában, a Santa Anita parkban zajlik. , és a késői Pick 5 szombaton a 6. futammal kezdődik 17: 35-kor Az ET és a 10. futammal zárul. A Pick 5 megütéséhez egy licitálónak ki kell választania öt egymást követő verseny győztesét, és az országos hátránybajnok Jonathon Kinchen, akinek nemrégiben 366 000 dolláros fizetésnapja volt, csak hátrányos helyzetbe hozta az öt futam minden futamát!

A versenyképes mezőket tartalmazó sorrenddel látnod kell a mondanivalóját, mielőtt bármelyik késői Pick 5 válogatást megtennéd.

Kinchen a nemzet egyik legnépszerűbb. sikeres és felismerhető lóversenyzők. A Fox Sports “America” s Day elemzője a versenyeken és az In the Money Players “Podcast társműsorvezetője, Kinchen 2015-ben megnyerte a National Horseplayers Championship Tour versenyt, amely egy évig tartó hátrányos eseménysorozat volt. az ország. Ugyanebben az évben ő lett az egyetlen olyan játékos a történelemben, akinek mindkét nevezése bejutott az Országos Lovasjátékosok Bajnokságának döntő asztalába.

Ezen felül Kinchen hatalmasat ért el a versenyzés néhány legnagyobb napján Alig két hónappal ezelőtt a 418 versenyző közül a második helyen végzett a rangos Breeders “Cup Betting Challenge versenyen, amellyel 215 000 dollárt nyert. Miután figyelembe vette a 14 tenyésztő kupa futamokon elért nyereségét (151 025,20 dollár), több mint 366 000 dollárt vitt haza.

A 2015-ös Kentucky Derbyn 150 000 dollárt fizetett be, miután leszedett egy Pick 6-at és egy hideg Pick 3, amely 50 000 dollárt fizetett.

És nagyon meleg volt 2020-ban a SportsLine-nél. Április 11-én összetörte az Oaklawn téteket, 5 dolláros exaktát adott ki, amely óriási 1338 dollárt fizetett. Május 27-én egy 1,50 USD Pick 4 a Tampa Bay Downs-ban, amely 1227 dollárt fizetett. Július 11-én mind az Ashland Stakes-et 500 dollárért, mind a kései Pick 5-et Keenelandben 721,70 dollárért szögezte le. Július 18-án pedig a kései Pick 5-öt Saratogában fizette be 1376 dollárért. Ezek csak a tavalyi legnagyobb slágerei voltak.
Bárki, aki követte őt, nagyszerű.

Most Kinchen hátrányba hozta a néhai Pick 5-öt Santa Anitán szombatra, válogatta és konstruálta jegyei.

Elmondhatjuk, hogy Kinchen magasan szerepel a Theluteismine-n, a 6-os verseny 3-1-es favoritján, a Pick 5 első szakaszán. “A Theluteismine leesik az osztályban, t pislog, és hozzáadja a lasixet Peter Miller edzőhöz “- mondja Kinchen a SportsLine-nek. “A sebessége előnyt jelent majd ebből a bejegyzésből.” A Theluteismine Kinchen első helyezettje a 6. versenyen és egyetlen A ló a Pick 5 jegyein.

Ezen felül Kinchen egyik legjobb versenyzője hosszú lövés! Kinchen elmondja a SportsLine-nek, hogy ez a ló “tehetséges és értéke ennek a versenynek”, és megvilágíthatja a totboardot, és feldobhatja a Pick 5-öt. FELTÉTLENÜL látnia kell Kinchen elemzését, mielőtt bármilyen saját válogatást végezne.

Mi az optimális 5. választás szombatra a Santa Anitánál? És melyik hosszú lövésre kell ugranod? … Csatlakozz a SportsLine-hez, hogy válogatást szerezz a szombati késői 5. választáshoz Santa Anitán, mindezt egy páratlan hátránybajnok, akinek nemrég 366 000 dolláros fizetésnapja volt!