Arkansas Razorbacks labdarúgó jegyek

A Razorbacks egy körmökhöz kötött kemény futballcsapat, cselgáncs a pályán. Ünnepelje az egyetemi futballszezont úgy, hogy megszerzi az olcsó Arkansas Razorbacks futballjegyeket, és elindul a stadionhoz, hogy támogassa csapatát!

Razorback örökség megalapozása

Az arkansasi futballprogram 1894-ben kezdődött, edzője: Az egyetem egyik latin professzora. A csapat az LSU ellen megnyert különlegesen brutális játék után kapta Razorback becenevét. A kezdeti években a Razorbackok hevesek voltak a bajnokságban, és versengést indítottak az Ole Miss Rebels, az LSU Tigers, és a texasi Longhorns. 1964-ben országos bajnoki címet szereztek, néhány évvel később, 1969-ben alig hiányzott egy második lövés az első számú Texas Longhorns elleni “The Big Shootout” meccsen. Olyan edzők vezetésével, mint Frank Broyles és Ken Hatfield , a Razorback több mint egy tucat Southwest Conference bajnokságon vett részt. 1992-ben a csapat a Southeastern Conference-re költözött, és három évvel később Florida ellen megnyerte első divíziós bajnokságát. Arkansas egy rendszeres versenyző az utószezonban, és pamut tálakban és cukortartókban versenyzett.

Akár otthon, akár idegenben támogatod a csapatot, győződj meg róla, hogy minden játéknapi terved be van állítva – vedd fel olcsó Arkansas Razorbacks focijegyek ma!

Gyakran ismételt kérdések a Razorbacks Labdarúgással kapcsolatban

Hol futballoznak az Arkansas Razorbacks?

Az Arkansas Razorbacks labdarúgócsapata otthonában játszik játékok a Donald W. Reynolds Razorback Stadionban, Fayetteville, AR.

Nyert-e valaha Arkansas országos bajnokságot a futballban?

Az évek során az Arkansas Razorbacks labdarúgócsapata 1964-ben csak egy országos bajnokságot nyert. A csapat még mindig üldözi második trófea.